Podstawowe informacje dotyczące przystąpienia do JAWA-CZ KLUB POLSKA:

1.Po pierwsze trzeba posiadać motocykl marki Jawa lub Cezet, motocykl Klubowicza musi być w nienagannym stanie technicznym i wizualnym.

2.Drugim bardzo ważnym warunkiem jest postawa członka Klubu,czyli to jakim jest człowiekiem-bardzo zależy Nam aby każdy Member dbał o dobre imię Klubu a co za tym idzie musi szanować ludzi,musi szanować innych motocyklistów.

3.Warunek trzeci to uczestnictwo w organizowanych zlotach,wyjazdach Klubowych-aby razem działać w Klubie musimy się poznać,nie chcemy być Klubem wirtualnym,członkowie( Member) oraz kandydaci ( Prospect) na zloty przyjeżdżają motocyklami jawa-cezet.

Decyzję o przyjęciu nowego członka podejmuje jednomyślnie Zarząd Klubu,procedura jest taka że na zlocie wypełniasz deklarację kandydata na członka ( Prospect),w deklaracji musi podpisać się osoba polecająca Ciebie,osobą tą musi być pełnoprawny członek Klubu.Po pozytywnym przejściu okresu próbnego i uczestnictwie w co najmniej dwóch zlotach organizowanych przez JAWA-CZ-KLUB POLSKA,Zarząd podejmuje decyzję o przyjęciu Ciebie do grona pełnoprawnych członków JAWA-CZ KLUB POLSKA.